Archiwum konkursów

Archiwum konkursów

PALMA - Przejaw Autonomicznego Logicznego Myślenia Artystów

„… A POZA TYM WSZYSTKO PORZĄDKU”

Konkurs dla debiutujących satyryków na skecz lub monolog satyryczny na temat: ” … a poza tym wszystko w porządku”, organizowany po raz pierwszy na scenie D.K. „Rakowiec” we współpracy z warszawskimi kabaretami.

Projekt adresowany jest do:
• środowisk studenckich i grup niezależnych wykonawców rozpoczynających przygodę z kabaretem
• ludzi w każdym wieku lubiących się bawić, potrafiących spojrzeć na rzeczywistość z przymrużeniem oka.
Celem projektu jest :
• umożliwienie debiutującym twórcom zaistnienia na polskiej scenie kabaretowej
• powstanie nowych tekstów kabaretowych opisujących współczesność
• poddanie refleksji naszej społeczno–obyczajowo–politycznej rzeczywistości.

Wykonawcy walczyć będą o pióropusz warszawskiej palmy i występ przed warszawską publicznością w koncercie laureatów na scenie z mistrzami gatunku. Uczestnicy konkursu będą wezmą udział w warsztatach prowadzonych przez gwiazdy polskiego kabaretu.


Więcej na www.rakowiec.art.pl


Wydarzenia tego cyklu:
  • 10.06.2008, godzina 10:00 NIECH PALMA ODBIJA

    (...)

    Pierwsze koty za płoty…
    Najgorszym doradcą może być niecierpliwość.
    Na pewno konkurs należy szerzej rozpropagować i zareklamować. Dotyczy to zarówno uczestników jak i publiczności. Może by się dało dotrzeć do autorów z pewną ilością bezpośrednich zaproszeń. Nie bez znaczenia jest też pula nagród do rozdysponowania.
    Tegorocznych laureatów nie musimy się wstydzić. Ich talent jeszcze nie raz da znać o sobie. Czyli co… Do zobaczenia za rok?

    Przeczytaj cały felieton...

  • 30.05.2008, godzina 15:00 Kabaret Świerszczychrząszcz

    koncert gwiazdy po pokazach konkursowych Warszawskiej Palmy
    zobacz zdjęcia

Wybierz coś dla siebie:

FILIE OKO:

  • rakowiec.gif
  • radomska.gif
  • surma.gif
  • angoba.gif
  • magazynsztuk.gif