A- A A+

Pobierz program w PDF:

Pobierz repertuar PL lang en

mam oko na kulturę 1

Sierpień 2017
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

KSIĘGOWA

OŚRODEK KULTURY OCHOTY

SPECJALISTA W DZIALE FINANSOWO - KSIĘGOWYM

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:

-dekretowanie i księgowanie dokumentów,

-uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej,

-udział w przygotowaniu deklaracji podatkowych oraz sprawozdań na potrzeby wewnętrzne i dla instytucji zewnętrznych (US, GUS),

-potwierdzanie i uzgadnianie sal z kontrahentami,

-prawidłowe prowadzenia, przechowywyanie i archiwizowanie dokumentów księgowych,

Oczekujemy:

-Wykształcenia ekonomicznego (finanse, rachunkowość, ekonomia),

-Dobrej znajomości ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych,

-Praktycznej znajomości zasad prowadzenia ksiąg rachunkowych,

-Minimum 2-letniego doświadczenia na stanowisku specjalisty w Dziale Finansowo- Księgowym,

-Bardzo dobrej znajomości pakietu Mirosoft Office, w szczególności programu Excell,

-Zdolności analitycznych, dokładności, sumienności, samodzielności i dobrej organizacji pracy,

-Mile widziana znajomość programu Raks SQL.

Oferujemy:

-Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),

-Rozwój zawodowy i możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: praca@oko.com.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Ośrodek Kultury Ochoty z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Ośrodek Kultury Ochoty z siedzibą w Warszawie przy ul. Grójeckiej 75. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Nowości

LATO W MIEŚCIE 2017