Pobierz program w PDF: 

Pobierz repertuar PL lang en

mam oko na kulturę 1

menu

Z żalem zawiadamiamy, że z powodu choroby w Zespole musimy odwołać koncert - życzymy Artystom szybkiego powrotu do zdrowia i mamy nadzieję, że wkrótce się spotkamy!

Garbate Aniołki to polski zespół wykonujący muzykę punk i reggae powstały w 1990 r. w Radomsku. Zespół zaprezentował się szerszej publiczności podczas „otwartych drzwi” w przesłuchaniach do Festiwalu, a materiały z przesłuchań zostały zarejestrowane. W Jarocinie Garbate Aniołki zagrały na małej scenie, a po występie posypały się oferty kolejnych koncertów w całej Polsce. Latem 1993 r. zespół nagrał materiał na płytę „Garbate Aniołki", która ukazała się nakładem wytwórni Silverton.
Po długiej nieobecności, trwającej prawie 20 lat zespół ponownie wznowił granie, które zaowocowało licznymi propozycjami koncertów w towarzystwie takich zespołów jak: Dezerter, Moskwa oraz Punkfestach. Obecnie zakończył pracę w studio Perlazza nad nagrywaniem nowej płyty i planuje wydać ją jeszcze w tym półroczu. Występują w składzie: Ola Janicka Proborczyk - wokal; Piotr Widliński - gitara; Gerard Chodyra - bas; Damian Ciupiński - perkusja.

UWAGA - KONCERT ODWOŁANY :(.

 

facebook

X

Right Click

No right click