Pobierz program w PDF: 

Pobierz repertuar PL lang en

mam oko na kulturę 1

menu

„8 kobiet” to nowy cykl muzyczny Ośrodka Kultury Ochoty prezentujący najciekawsze zjawiska kobiecej sceny muzycznej w Polsce i zagranicą. 8 artystek. 8 muzycznych wrażliwości. 8 koncertów. Nieskończona dawka dobrej muzyki! Bohaterką drugiego spotkania jest

Daria Zawiałow - niezwykle utalentowana artystka i jeden z najmocniejszych głosów na polskiej scenie muzycznej. Autorka tekstów i kompozytorka. Po trzech studyjnych albumach: „A kysz!”, „Helsinki”, „Wojny i noce” rozkochała w sobie tysiące fanów i stanęła w szeregu topowych polskich wokalistek. Jej utwory są grane przez największe stacje radiowe i podbijają listy przebojów, a teledyski zdobywają miliony wyświetleń. Na scenie jest wulkanem energii – wyróżnia ją ogromna charyzma. Poza sceną jest skromną, normalną dziewczyną, lecz nadal świadomą i bezkompromisową artystką.

 

Daria Zawiałow zawsze podkreśla, że jej żywioł to koncertowanie. W ramach cyklu Ośrodka Kultury Ochoty wystąpi w pięcioosobowym składzie, w wyjątkowych gitarowych aranżacjach z towarzyszeniem chórzystek. W dawnej „Kolejówce” - najlepszej akustycznie sali na Ochocie – usłyszymy zarówno materiał z najnowszej płyty „Wojny i noce”, jak i wcześniejsze utwory, z pewnością znane publiczności. Zawiałow w wersji „unplugged” i w kameralnej bliskości, to prawdziwa muzyczna uczta!

Bilety: 50 zł – przedsprzedaż, 60 zł – w dniu koncertu
Aula w Technikum nr 7d. "Kolejówka" ul. Szczęśliwicka 56

 

Podczas wydarzenia obowiązuje zasłanianie nosa i ust, zachowywanie odpowiednich odległości, a także - przy obłożeniu sali większym niż 30% - okazanie paszportu covidowego.

 

 

„8 kobiet”
W ramach comiesięcznych spotkań muzycznych usłyszycie niesamowite głosy ośmiu kobiet. Wokalistek, autorek tekstu, kompozytorek. Są w różnym wieku, tworzą muzykę w różnych nurtach, a także patrzą na świat w odmienny sposób. Co je łączy? Talent i wielka pasja do muzyki. 
Zestawiając ze sobą ikony polskiej i zagranicznej muzyki, możemy zobaczyć i usłyszeć moc, która jest w kobietach. W cyklu realizowanym przez OKO, pomimo ogromnej różnorodności, znajdujemy jedną wspólną bazę, pozwalającą na twórczy dialog - siostrzeństwo i kobiecą solidarność. „8 kobiet” to święto, w którym głośno mówimy o liderkach i artystkach, które wzbogacają nasz świat dzięki swojemu talentowi i wieloletniej pracy. Czas oddać im głos.
Cykl „8 kobiet” zainaugurował w listopadzie 2021 r. pierwszy w Polsce koncert Judith Hill (US).

facebook

X

Right Click

No right click