Pobierz program w PDF: 

Pobierz repertuar PL lang en

mam oko na kulturę 1

menu

POLSKA Z OFFU to nowy cykl koncertów w Ośrodku Kultury Ochoty, prezentujący niezależne polskie zespoły. Co miesiąc zaprezentujemy Wam po dwie kapele, szukając nowych gatunkowych inspiracji, zestawiając na scenie artystki i artystów nieoczywistych i

wartych poznania!

 

W majowej edycji w OKO spotkacie się z nieznanym i niespodziewanym! Zagrają dla Was:

bogdan sėkalski | Jego muzyka to jest sam kosmos, jego kasety magnetofonowe są jak list w butelce, który szczęśliwym trafem trafia zawsze do tego, do kogo powinien. Kiedy śpiewa o najprostszych wydarzeniach z codzienności, to z dziecięcym zachwytem. Kiedy gra o metafizycznych trudach, to z dziecięcym zachwytem. Muzyka bogdana to muzyka słodko-kwaśna, skoczne rytmy, chwytliwe melodie - zarówno dla osób miłych, jak i groźnych.

bogdan sėkalski na YT >>> https://www.youtube.com/watch?v=zhDa0-S2uxk

bogdan sėkalski na Fb >>> https://www.facebook.com/bogdansekalskimusic

hage-o | hage-o też nie używają wielkich liter w swojej nazwie, ale wszystkie litery, jakie wyśpiewują w swoich piosenkach, są wielkie, jak świat i jak mrówka. Zespół składa się z ludzi wydających dźwięki i jest to bardzo wiele, bo zawsze można być mniej człowiekiem, a żeby wydawać dźwięki, trzeba kochać. Trio prezentuje piosenki dość głośne, żeby każdy mógł wykrzyczeć kim jest, oraz dość ciche, żeby każdy mógł usłyszeć kim jest. To jak będzie?

Hage-o na YT >>> https://www.youtube.com/watch?v=uWuuDYr-hSY

Hage-o na Fb >>> https://www.facebook.com/hhhage.o

Przybywajcie tłumnie i zanotujcie sobie termin kolejnej edycji! 10. czerwca też będzie się działo! 

ORGANIZATOR:

https://www.facebook.com/osrodekkulturyochoty

PARTNER:

https://www.facebook.com/polskazoffu

https://www.facebook.com/dlakontrastu

Polska z Offu to inicjatywa Fundacji na rzecz kultury niezależnej DLA KONTRASTU. Jej celem jest popularyzowanie współczesnej polskiej muzyki niezależnej - czyli powstającej oddolnie, bez zaplecza wielkiego kapitału wiodących wytwórni ani medialnych machin promocyjnych. To kuratorskie playlisty na Spotify, blog na portalu Facebook, to także koncerty z żywą widownią, organizowane w partnerstwach z instytucjami kultury w całym kraju. Przede wszystkim - to przygoda z muzyką, jakiej jeszcze nie słyszeliście!

 

Kurator: Adam Karol Drozdowski

Bilety: 20 zł w przedsprzedaży, 30 zł w dniu koncertu

Ośrodek Kultury Ochoty, ul. Grójecka 75

Nowości

MŁODZIEŻOWY ZESPÓŁ WOKALNY

 

SING AND SMILE 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

facebook

X

Right Click

No right click