Pobierz program w PDF: 

Pobierz repertuar PL lang en

mam oko na kulturę 1

menu

Koncert z udziałem: Jarosława Hanika – fortepian
Pawła Soleckiego - fagot, melodia, cajon, EVI
To spotkanie z piosenką, w której najważniejszy jest tekst i żadne słowo nie znalazło się w nim bez przyczyny.

Obok lirycznych przemyśleń zatem - kabaretowe obrazki, piosenki pełne humoru i lekkości, obok uśmiechu - chwila nastroju i zadumy. Znakomici muzycy – instrumentaliści i fantastyczne aranżacje, to dodatkowy walor tego recitalu.
Ośrodek Kultury Ochoty ul. Grójecka 75
Bilety w przedsprzedaży 25,- zł
w dniu koncertu 30,- zł
Rezerwacja i sprzedaż biletów OKO ul. Grójecka 75, (22) 822 48 70,

 

Basia Stępniak-Wilk
Śpiewająca poetka i kompozytorka, nagradzana za teksty swoich piosenek i ich interpretacje na wielu prestiżowych konkursach. Laureatka pierwszych miejsc – Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Autorskiej OPPA w Warszawie; w 2008 uhonorowana Nagrodą Kapituły im. J. Kaczmarskiego za całokształt dokonań scenicznych. Mistrzyni pogodnej liryki i kabaretowego wdzięku. Koncert promuje jej czwartą już autorską płytę Przywidzenia, ale podczas występu nie zabraknie również znanych przebojów artystki.
Pojawią się wspomniana „Bombonierka”, pochodzącą z albumu „Słodka chwila zmian”,
a także frywolne „Futerko” i „Wiośnie nie” z CD “Obce kraje”, ale przede wszystkim - najnowsze nastrojowe piosenki z płyty „Przywidzenia”; niektóre - z odautorskim komentarzem, czasem - wierszem. Spotkanie z Basią Stępniak-Wilk i jej twórczością to szansa na uśmiech i odpoczynek, a przy tym obcowanie ze sztuką na najwyższym poziomie.

facebook

X

Right Click

No right click