Pobierz program w PDF: 

Pobierz repertuar PL lang en

mam oko na kulturę 1

menu

Zapraszamy na warsztaty wokalne z wybitną brytyjską wokalistką sesyjną oraz pedagogiem! Warsztaty z zakresu śpiewu popowego i nie tylko! Cenne wskazówki dotyczące techniki, oddychania, artykulacji ale również ozdobników, skal oraz rytmu!


Pawilon "Pod Okiem", ul. Grójecka 79 w godz. 10:00-17:00
koszt warsztatów: 200 zł

 

http://www.kimchandler.com/

Kim Chandler

Renomowana wokalistka, aranżerka oraz pedagog,
O jej pracy przeczytać można w cenionych publikacjach dotyczących zagadnień współczesnej wokalistyki, takich jak: " Teaching Singing in the 21st Century" i" The Ultimate Guide to Singing".
Prowadzi dwa prywatne studia wokalne- w Marbelii ( Hipszania) i w Londynie, gdzie pracuje z zawodowymi wokalistami, artystami estrady, a także uczy innych naucycieli śpiewu. Kim regularnie prowadzi warsztaty, lekcje mistrzowskie i bierze udział w konferencjach.
Obecnie pełni funkcję dyrektor do spraw komunikacji w stowarzyszeniu British Voice Association, którego była również przewodniczącą przez 2 kadencje.
Jest autorką popularnego cyklu ćwiczeń wokalnych " Funky'n fun" i aplikacji" Voice Cross Trainer" przygotowanej we współpracy z firmą TC Helicon.
Kim jest również cenioną wokalistką sesyjną z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zdobywanym u boku międzynarodowych gwiazd takich jak:
- Bee Gees
- Natalie Cole
- Bjork
- Michael Bolton
- Rick Astley
Jej głos można również usłyszeć na płytach różnych wykonawców, na jinglach nagranych dla stacji radiowych z całego świata, m. in: dla Radia Zet

http://www.kimchandler.com/

Nowości

MŁODZIEŻOWY ZESPÓŁ WOKALNY

 

SING AND SMILE 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

facebook

X

Right Click

No right click