Pobierz program w PDF: 

Pobierz repertuar PL lang en

mam oko na kulturę 1

menu

Otwierając sezon kulturalny 2016/2017 Ośrodek Kultury Ochoty proponuje nowy cykl muzyczny pn. PREMIERA W OKO czyli spotkania pełne interesujących premier płytowych i muzycznych niespodzianek.

Prowadzenie koncertów i rozmowy z wykonawcami - dziennikarz muzyczny Adam Dobrzyński.
Mamy nadzieję, że OKO stanie się miejscem lubianym i chętnie wybieranym przez wykonawców do promocji swoich krążków. Na dobry początek wystąpi zespół The Polish promujący album pt. "99 lat"
The Polish to pochodzący z Bielska-Białej nowy zespół rockowy, którego założycielem jest Wojciech Yellow Żółty, znany szerokiej publiczności z zespołu Akurat. Swoją twórczość określają jako „ROCK PSYCHOLOGICZNIE ZAANGAŻOWANY" w skrócie „RPZ” : )
Premierowy singiel pt. „99 lat” jest pierwszym, który promuje album o tym samym tytule.
Reżyserem najnowszego klipu The Polish pt. „Szczęście” do wiersza Juliana Tuwima jest Michał Braum reżyser klipów m.in. Artura Rojka „Beksa”, Zakopower, LemON.
Na premierowej płycie 99 lat znajduje się 11 energetycznych rockowych piosenek z tekstami w języku polskim.. Album jest autorskim i szczerym spojrzeniem na otaczający świat ubranym w rockowe dźwięki.
W The Polish muzycznie współpracują: Ziemowit Ziemo Rybarkiewicz - potrafiący dać niemiłosierny „wycisk” perkusji, na gitarze basowej melodyjne partie w niskich częstotliwościach biegle przeprowadza Robert Okręglicki, gitarowe harmonie należą do Sebastiana Kreta. Wokal i gitarę rytmiczną napędza Wojtek Yellow Żółty www.facebook.com/thepolishband

 

sala widowiskowa OKO, ul. Radomska 13/21 wejście C
bilety 15 zł
do nabycia w przedsprzedaży w kasie OKO, ul. Grójecka 75 lub w dniu koncertu w sali widowiskowej OKO, ul. Radomska 13/21

facebook

X

Right Click

No right click