Pobierz program w PDF: 

Pobierz repertuar PL lang en

mam oko na kulturę 1

menu

Zgodnie z zapowiedzią, rozpoczynamy nowy cykl Warsztatów Wokalnych w OKU!

Będą to spotkania skierowane do osób zainteresowanych śpiewem, wokalistyką, muzyką, poprawą nabytych już umiejętności ze śpiewu, czujących pragnienie rozwoju i ciągłej pracy nad sobą w tej dziedzinie, zarówno profesjonalistów jak i amatorów.
Pierwsze spotkanie obejmie zagadnienia z zakresu śpiewu popowego i nie tylko! Cenne wskazówki dotyczące techniki, oddychania, artykulacji ale również ozdobników, skal oraz rytmu!
Prowadzić je będzie Kim Chandler, australijska wokalistka sesyjna z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zdobywanym u boku międzynarodowych gwiazd takich jak: Bee Gees, Natalie Cole, Bjork, Michael Bolton, Rick Astley doświadczony pedagog.
Jej głos można również usłyszeć na płytach różnych wykonawców, jak również na jinglach nagranych dla stacji radiowych z całego świata, m. in: dla Radia Zet.

Program warsztatów
Kim Chandler

Sobota 22.10.2016
(Ośrodek Kultury Ochoty, ul. Grójecka 75)
Grupa Początkująca

13.30 - 15.30 - Interaktywny wykład, podczas którego uczestnicy zostaną zapoznani ze szczegółowym opisem i prezentacją składników, które wpływają na wokalną technikę i pracę nad warsztatem wokalnym ( postawa, oddech, rozśpiewywanie, artykulacja etc).

16.00 - 17.30 - Interaktywny wykład, podczas którego uczestnicy zostaną wprowadzeni do świata wokalistów wspierających i śpiewu harmonicznego. Ćwiczenia z analizy harmonii, układanie i nauka chórków, techniki pracy z mikrofonem i proste układy taneczne, to tylko niektóre zagadnienia, które będą poruszane podczas tego wykładu.

17.30 - 18.00 - Pytania i odpowiedzi

Jam Session 19.30 - 21.30

( klubokawiarnia Mam Ochotę)
Akompaniuje zespół Grzegorza Karasia

Niedziela 23.10.2016
(Ośrodek Kultury Ochoty, ul. Grójecka 75)
Grupa Zaawansowa

11.00- 13.00 "Beyond the major scale" interaktywna prezentacja podczas której uczestnicy pracując w grupach starają się rozpoznać skale na których oparte są lub zbudowane największe i najbardziej popularne światowe przeboje. Poznamy również ćwiczenia wokalne oparte na różnych skalach, aby zainspirować nauczycieli śpiewu do ich wykorzystania podczas zajęć ze swoimi uczniami.

13.00-14.00 przerwa obiadowa

14.00- 15.30 "Onsets and Offsets in a contemprorary singing" , różne rodzaje ataku i zakończenia frazy wokalnej. Który wybrać? Jak zakończyć? Interaktywny wykład, inspirujący do poszukiwania mądrych i przede wszystkim zdrowych rozwiązań.

15.45- 17.30 MasterClass z Kim Chandler

17.30 - 18.00 Pytania i odpowiedzi

wstęp: 200 zł
ilość miejsc ograniczona!
zapisy: iza.puk@oko.com.pl lub recepcja OKO tel. 22 822 48 70

 

Ośrodek Kultury Ochoty, ul. Grójecka 75

facebook

X

Right Click

No right click