Pobierz program w PDF: 

Pobierz repertuar PL lang en

mam oko na kulturę 1

menu

Zapraszamy wszystkich młodych wokalistów w wieku 10 - 15 lat, których pasją jest śpiewanie i chcą rozwijać się w tym kierunku, pod okiem profesjonalnych instruktorów, do nowo powstającego zespołu wokalnego.

Podczas zajęć będziemy wspólnie ćwiczyli emisje głosu i techniki wokalne, pracując na znanych utworach z gatunku muzyki: pop, r&b, gospel i soul, zarówno współczesnych twórców jak i sięgając po klasykę poszczególnych gatunków.

Nasze spotkania będą odbywały się raz w tygodniu a ich głównym celem będzie przygotowywanie cyklicznych koncertów, na których będziemy prezentowali przygotowany materiał, wspólnie ucząc się pracy na scenie.

Zajęcia będą prowadzone przez Annę Żaczek-Biderman i Kamila Mokrzyckiego założycieli i liderów zespołu Sound'n'Grace.

 

zajęcia od 10go stycznia 2022 r. (poniedziałki) godz. 18:15-19:30

opłata 160 zł/m-c

Aby zapisać się do zespołu konieczny jest udział w przesłuchaniu.

 

Na przesłuchanie proszę przesłać nagranie wykonanej przez siebie dowolnej piosenki, audio lub video do podkładu muzycznego (nie dłuższej niż 3 minuty), wraz z krótkim opisem (imię nazwisko, wiek) na adres mailowy: zespol@oko.com.pl lub dostarczyć osobiście na nośniku (CD, pendrive) do recepcji OKO przy ul. Grójeckiej 75 z dopiskiem "Przesłuchanie Zespół młodzieżowy".

Na nagrania czekamy do 26 grudnia 2021 r. do godz. 20:00

 

facebook

X

Right Click

No right click