Pobierz program w PDF: 

Pobierz repertuar PL lang en

mam oko na kulturę 1

menu

ZUMBA ONLINE - Zumba to radosne i swobodne zajęcia rozrywkowo-taneczne. Kroki są proste i łatwe do powtórzenia, a dokładne

odtwarzanie ćwiczeń nie jest konieczne, bo tu najważniejsza jest dobra zabawa. Nie uczymy się choreografii krok po kroku, tylko starasz się robić to co instruktor… lub po prostu tańczysz tak jak lubisz… Tutaj każdy jest gwiazdą i każdy tańczy najfajniej!

 

Zumba Fitness – energia, taniec, zabawa przy porywających rytmach latino. Podstawowe kroki fitnessowe i taneczne składamy w proste, ale dynamiczne choreografie. Jest ogień, jest moc!

 

Zumba Kids + mini disco – wesołe zajęcia taneczne dla najmłodszych przy melodiach, które Twoje dziecko zna z przedszkola, szkoły, bajek czy wakacji. Ty również możesz dołączyć, o ile młodzież wpuści Cię przed ekran!

 

Zumba Gold – przyjemne pląsanie przy złotych przebojach, festiwalowych hitach i prywatkowych klimatach. Spokojniejsze, lekkie i relaksujące zajęcia szczególnie dla osób starszych, osób które dawno nie ćwiczyły lub dla tych, którzy po prostu są zmęczeni całym tygodniem i nie mają siły na klasyczną Zumbę.

 


A to wszystko bez wychodzenia z domu, bez spiny, na żywo z sali tanecznej OKO

Obserwuj nasze wydarzenia na FB, na których znajdziesz linki do zajęć lub skontaktuj się z instruktorem:

https://www.facebook.com/Marta-Mamczarz-Zumba-bez-spiny-110949624101062/?ref=page_internal

tel. 504732829)

 

 

facebook

X

Right Click

No right click