A- A A+

Pobierz program w PDF: 

Pobierz repertuar PL lang en

mam oko na kulturę 1

menu

Zapraszamy dzieci oraz młodzież na zajęcia taneczne break dance.
Styl tańca jest bardzo efektowny oraz widowiskowy, wymaga dużej sprawności fizycznej oraz kondycji. Zapraszamy osoby początkujące, jak i te które zetknęły się z tym stylem tańca.

A tu krótki film z naszych zajęć:

https://www.youtube.com/watch?v=yQbAwKdNC7Q

 

GRUPA 6-12 lat

piątki w godz. 17:00-18:15

instruktor: Patryk Czarnecki

koszt:
30 zł / pojedyncze zajęcia
100 zł / mc (4 zajęcia)

 

 

GRUPA 12+

czwartki w godz. 18.15-19.30

instruktor: Patryk Czarnecki

koszt: 
30 zł / wejście 
100 zł / miesiąc (4 zajęcia)

Taniec łączy sztukę ze sportem, a co za tym idzie, gromadzi zalety obu tych dziedzin, czyli empatie i dyscyplinę, wyostrzenie zmysłów i wytrwałość w dążeniu do celu, rozbudowę światopoglądu i rywalizacje, rozwój cech duchowych i fizycznych... wymieniać można bez końca.
Breaking popularnie zwany breakdancem, oprócz kojarzonych przez chyba wszystkich widowiskowych akrobacji wyróżnia się otwartością na ruchy we wszystkich możliwych płaszczyznach i pozycjach. Ponadto, jest to taniec improwizowany, dlatego od tancerza wymaga się dużej umiejętności
szybkiej interpretacji muzyki. Na zajęciach nie uczę układów, lecz samych kroków i ich możliwych łączeń między sobą. To tak jakby dostać elementy układanki i samemu szukać i wybierać najlepsze dla siebie rozwiązania, zamiast za każdym razem dostawać czyjeś rozwiązanie. Oprócz
tego wprowadzam ćwiczenia zwiększające kontrolę w tańcu, wytrzymałość, rozciągnięcie i siłę. Dużą wagę przywiązuję do kultury breakingu, czyli jego historii, kół i bitw tanecznych.

 


poniedziałki godz. 20.00-22.00

piątki godz. 18.00-20.00

Ośrodek Kultury Ochoty | ul. Grójecka 75, Warszawa

 

Ośrodek Kultury Ochoty

ul. Grójecka 75, Warszawa
tel. +48 22 822 48 70

 

 

 

facebook