A- A A+

Pobierz program w PDF: 

Pobierz repertuar PL lang en

mam oko na kulturę 1

menu

Dancing ENGLISH - uczymy angielskiego poprzez taniec i ruch!

Zajęcia mają na celu przygotowanie najmłodszych do wejścia w magiczny świat tańca, przy równoczesnym oswajaniu ich z językiem obcym. Program zaplanowany jest tak, aby rozwijając umiejętności techniczne i wrażliwość małych tancerzy, jednocześnie przynieść korzyści dzieciom, którym nauka języka przez ruch sprawi frajdę.
Poprzez opowieści ruchowe, elementy rytmiki oraz ćwiczenia ogólnousprawniające dzieci rozwijają swoją wyobraźnię i pamięć, a także wzmacniają ciało i poprawiają jego gibkość. W atmosferze zabawy “przemycane są” nie tylko nowe słówka w języku angielskim, ale także ćwiczenia wzmacniające i rozciągające mięśnie, rozwijające zmysł równowagi oraz wyczucie muzyki.

W PROGRAMIE:
- rozgrzewka taneczna
- ćwiczenia wzmacniające i rozciągające
- proste układy taneczne (elementy baletu, tańca jazzowego oraz tańca nowoczesnego)
- piosenki i gry w języku angielskim + nauka nowego słownictwa
- elementy rytmiki, zabawy muzyczne

TERMINY ZAJĘĆ:

PONIEDZIAŁKI:
17.15 grupa młodsza 3 – 4 lat

18.00 grupa starsza 5 – 6 lat

tu możesz zapisać się na zajęcia 'on-line':

https://www.strefazajec.pl/company/OK-Ochota-id1063.html

 

KOSZT: 140zł / m-c

start: 9.09.2019

INSTRUKTOR:Weronika Cendijn jest pedagogiem, nauczycielem języka angielskiego w szkole podstawowej oraz tancerką z wieloletnim doświadczeniem. Umiejętności taneczno-aktroskie doskonaliła m.in. w Teatrze Muzycznym Roma i Teatrze Wielkim pod okiem wybitnych postaci polskiej sceny teatralnej. Przez wiele lat tańczyła w Teatrze Tańca, z którym zdobywała nagrody w kraju i na mistrzostwach świata za granicą.
Weronika, jako certyfikowany animator zabaw dla dzieci, zajmuje się współpracą przy organizacji festiwali i imprez urodzinowych dla najmłodszych. Dzięki temu na prowadzonych przez nią zajęciach dzieci będą miały okazję uczestniczyć w licznych grach animacyjnych i zabawach z chustą Klanza.

facebook