Pobierz program w PDF: 

Pobierz repertuar PL lang en

mam oko na kulturę 1

menu

Zajęcia programu Podaj Dalej odbywają się w dwóch grupach i dedykowane są młodym dorosłym (18 - 25 lat) i osobom dorosłym (25+).
Nabór uczestników prowadzony jest do końca października do obu grup, a zajęcia odbywają się regularnie w soboty i niedziele w do drugiego weekendu grudnia 2021.

W 2022 roku odbędą się kolejne moduły projektu zakładające pokaz work in progress, warsztaty wymiany technik oraz spektakl finałowy (czerwiec). Grafik na kolejne półrocze od stycznia do czerwca będziemy ustalać w późniejszym terminie.
Jeśli chodzi o sprawy organizacyjne, nasze podstawowe zapotrzebowanie to aktywna kolumna do której można wpiąć urządzenie z muzyką.

 

Zajęcia odbywają się według poniższego harmonogramu:
sobota g.13:00 - 16:00
teatr fizyczny > Sala Widowiskowa Ośrodka Kultury Ochoty ul. Radomska 13/21
prowadzący: Piotr Piotrowicz, Alicja Zalewska, Paweł Mandziewski

 

niedziela g.13:00 - 16:00
taniec współczesny > Ośrodek Kultury Ochoty, gmach główny, ul. Grójecka 75
prowadząca: Monika Jarosińska


https://www.facebook.com/PDDplus
https://fb.me/e/1VbWMWifq

 

„PODAJ DALEJ DEKALOG +" (teatralno-taneczna platforma wymiany technik) to program edukacji kulturalnej, mający na celu także edukację społeczną i upowszechnianie idei społeczeństwa obywatelskiego za pomocą technik teatralnych i tanecznych. Zwieńczeniem pracy są warsztaty wymiany technik odbywające się w pierwszym kwartale 2022 oraz spektakl finałowy w czerwcu 2022. Zajęcia z tańca współczesnego i teatru fizycznego regularnie odbywać się będą w Ośrodku Kultury Ochota. Motywem przewodnim tegorocznej edycji Podaj Dalej jest hasło RE:ACT pojawiające się kontekście społecznym, politycznym i osobistym.

Instruktorzy: Dawid Żakowski, Monika Jarosińska, Piotr Piotrowicz, Alicja Zalewska, Paweł Madziewski, Agata Zataj.
Zgłoszenia proszę przesyłać na adres e-mail:
podajdalejsn@gmail.com

facebook

X

Right Click

No right click