Pobierz program w PDF: 

Pobierz repertuar PL lang en

mam oko na kulturę 1

menu

Lato z Zielonym OKO

To nowa kulturalna przestrzeń tuż za Ośrodkiem Kultury Ochoty, przy ul. Grójeckiej 75. Blaszany pawilon jest w trakcie remontu i dostosowywania do potrzeb mieszkańców. Spędź na skwerze letnie weekendy i twórz z nami przyjazne miejsce kultury.


Zielone warsztaty przy Zielonym OKO
16.07 | 11:00-15:00
Rozpoczynamy serię przy Pawilonie Zielone OKO. Inaugurujące spotkanie już 16 lipca! Spotkamy się na dwóch warsztatach ekologiczno-kreatywnych. W pierwszej części przygotujemy hotele dla pszczół oraz bomby nasienne a w drugiej zrobimy mydełka glicerynowe oraz girlandę do Zielonego OKO.

 

Viet Party - poznaj kulturę wietnamską
7.08 | 10:00-16:00
Czy wiecie, że Ochota to najchętniej wybierane miejsce zamieszkania przez społeczność wietnamską w Warszawie? Mamy różnorodną, wielokulturową dzielnicę. Viet Party to okazja, żeby poznać jej wietnamską część. Przyjdźcie na warsztaty kulturowe, kulinarne i tradycyjnej kaligrafii. Zaczniemy pogadanką o kulturze wietnamskiej, ciekawych tradycjach. Później - gotowanie! Przygotujemy wspólnie proste wietnamskie dania i przekąski. Zasiądziemy do stołu na skwerze i spróbujemy potraw. Na koniec weźmiemy pędzle w dłoń i poznamy podstawy kaligrafii. Dowiemy się jak dobierać papier, jak trzymać i prowadzić odpowiednio pędzel, a także porozmawiamy trochę o tradycji kaligrafii w Wietnamie.

Nowości

SPACERY PO OCHOCIE

 

OFERTA WAKACYJNA OKO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

facebook

X

Right Click

No right click